Kazananlar

2017 YILI

  • ŞEYMA ÖZKAN – ANKARA ÜNİ. HUKUK (TÜRKİYE EA. 28.Sİ)
  • KADİR HAYDAR – ANKARA ÜNİ. HUKUK
  • SAMET ÇINAR – ONDOKUZ MAYIS ÜNİ. HUKUK
  • UĞUR TOZOĞLU – TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK
  • BEYZA ŞİMŞEK – ATILIM ÜNİ. HUKUK
  • BÜLENT KURTULUŞ – ATILIM ÜNİ. HUKUK
  • SERDAR Ş. YILDIRIM – ATILIM ÜNİ. HUKUK
  • YİĞİT DOĞRU – KARATAY ÜNİ. HUKUK
  • BUSE ACILIOĞLU – YAKINDOĞU ÜNİ. HUKUK
  • SERCAN YALINKILIÇ – GİRNE AMERİKAN ÜNİ. HUKUK
  • DURSUN İNCE – ODTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
  • TUĞBA KALBUR – ODTÜ GIDA MÜH.(İNG)
  • HASAN SEZGİN – ODTÜ MAKİNE MÜH. (İNG)
  • METİN TUZLALI – ODTÜ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
  • CANER TUKAT – ODTÜ METAL. VE MAL. MÜH. (İNG) (KENDİ İSTEĞİYLE EKLENDİ-2016 DGS ÖĞRENCİMİZ)
  • GAMZE TORUN – YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MİMARLIK
  • ALİ ÖZKILIÇ – HACETTEPE ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
  • CEM TUNÇ – HACETTEPE ÜNİ. GEOMATİK MÜH.
  • GÖKÇE ATASEVER – HACETTEPE ÜNİ. BESLENME VE DİYETETİK
  • ALİCAN YAVUZ – ANKARA ÜNİ. BİLGİSAYAR ÜNİ. (İNG)
  • MERVE KARAPINAR – ANKARA ÜNİ. HEMŞİRELİK
  • MEHMET DÖNMEZ – ANKARA ÜNİ. ZİRAAT MÜH. (BİTKİ KORUMA)
  • EMİN TURAN – ANKARA ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
  • BERKE BİLGİÇ – ANKARA ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜH.(İNG)
  • UFUK AKGÜL – GAZİ ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
  • TAYFUN ARAS – GAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • İBRAHİM DEMİRCİ – GAZİ ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
  • TAHA YASİN KAYA – GAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH. (TÜRKİYE SAY. 277.Sİ = ODTÜ PUANIYLA)
  • FATİH TEPE – GAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • SADIK DİNÇDEMİR – GAZİ ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.(İNG)
  • PELİN DEMİR – GAZİ ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
  • CAN ASLIHAK – GAZİ ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
  • EMİNE SÖYLEMEZ – GAZİ ÜNİ. KİMYA MÜH.
  • ALİ İHSAN YAYLA – GAZİ ÜNİ. OTOMOTİV MÜH.
  • MUSA DOLAŞAN – GAZİ ÜNİ. HEMŞİRELİK
  • ÖMER YILDIRIM – ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
  • MELİH CENGİZ – ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
  • SADIK ÇİDEM –  ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
  • MUSTAFA DAĞDEVİREN – ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. MAKİNE MÜH. (İNG)
  • ANIL ALDEMİR – ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ULUSLARARASI TİCARET (İNG)
  • ELİF AL – KIRIKKALE ÜNİ. FTR
  • UĞUR BAYRAM – AHİ EVRAN ÜNİ. FTR
  • BENSU YALPI – HALİÇ ÜNİ. FTR (%25 BURSLU)
  • BARIŞ TOKAT – SELÇUK ÜNİ. HARİTA MÜH.
  • MEHMET KELEŞ – FIRAT ÜNİ . BİLGİSAYAR MÜH.
  • OĞUZHAN ORHAN – ATILIM ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (%50 BURSLU)
  • ALPEREN ÖZCAN – SELÇUK ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • BURAK TAVŞAN – SELÇUK ÜNİ. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
  • ALPER KÜÇÜK – KIRIKKALE ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
  • İBRAHİM YAĞCI – KOCAELİ ÜNİ. ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH.
  • MUHAMMED SALMAN – KIRIKKALE ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • LEVENT ÖZAKSÖZ – NİĞDE ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • HİKMET YÜKSEL – NEVŞEHİR ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • AHSEN TEKE – DOĞU AKDENİZ ÜNİ. İNŞAAT MÜH. (TAM BURSLU)
  • VELİCAN FATIRAŞ – İSKENDERUN TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
  • BURAK ÖZBEY – İZMİR EKONOMİ ÜNİ. MİMARLIK
  • ERAY YILDIZ – ÇANKAYA ÜNİ. MİMARLIK (%50 BURSLU)
  • ESRA YILMAZ – ÇUKUROVA ÜNİ. İÇ MİMARLIK
  • MUSTAFA Y. ŞAHİNGÖZ – ERCİYES ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
  • BİRSEN BALCI—ATATÜRK ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
  • OSMAN PALA – ERCİYES ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • ÖMER POLAT – KIRIKKALE ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • EMİNE SANCAK – HİTİT ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • OZAN GÜLCÜ – BATMAN ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • İLKAY KARATAŞ – ATATÜRK ÜNİ. MAKİNE MÜH.
  • MELİH ÇALIŞKAN – GİRNE AMERİKAN ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH. (%50 BURS)
  • RECEP TARHAN – SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
  • İSMAİL ULUDAĞ – ERCİYES ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
  • BURHAN SÜZER – KİLİS ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
  • ABDULLAH BİLGİN – ATILIM ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH (%50 BURSLU)
  • CAN KAPLAN – KARABÜK ÜNİ. OTOMOTİV MÜH.
  • SAMİ GÜNEŞ – ADANA BİLİM VE TEK. ÜNİ. MALZEME MÜH.
  • NECATİ BOZDAĞ – ATILIM ÜNİ. ENERJİ MÜH. (%50 BURSLU)
  • TUĞÇE TOK – ON DOKUZ MAYIS ÜNİ. METEOROLOJİ MÜH.
  • BÜŞRA KİSHA – SEBAHATTİN ZAİM ÜNİ. GIDA MÜH. (%50 BURSLU)
  • AYTUĞ ZIRH – EGE ÜNİ. BİYOKİMYA
  • ESRA AYAN – AKDENİZ ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
  • TUĞBA ELES BAYSAL – AREL ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ (%50 BURSLU)
  • AYSUN GÜÇLÜ – AHİ EVRAN ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ

2016 YILI

*DEKAN KILIÇ – ODTÜ BİLGİSAYAR MÜH.
*SALİH SU – ODTÜ BİLGİSAYAR MÜH.
*EDA NUR ÖLMEZ – ODTÜ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
*ONUR GÖR – ODTÜ METALÜRJİ VE MALZEME MÜH.
*NİLAY YILDIRIM – GAZİ ÜNİ. HUKUK
*HAYDAR YARAYAN – ANADOLU ÜNİ. HUKUK
*ÜMİT TUNÇ – KIRIKKALE ÜNİ. HUKUK
*BEYZA DEMİRKAN – KIRIKKALE ÜNİ. HUKUK
*NURCAN ÇELİK – DOKUZ EYLÜL ÜNİ. HUKUK
*FURKAN ŞENTÜRK – BAŞKENT ÜNİ. HUKUK
*ZUHAL ÇOLAK – ÇANKAYA ÜNİ. HUKUK
*PINAR DUMAN – ÇANKAYA ÜNİ. HUKUK
*ARZU YASAVUL – ATILIM ÜNİ. HUKUK
*ŞEYDA AKPINAR – İKÜ HUKUK
*OZAN ÖZKURT – DAÜ HUKUK
*SÜLEYMAN MERTOĞLU – YAKINDOĞU ÜNİ. HUKUK
*ZÜLKER MUTLU – GAÜ HUKUK
*MÜKREMİN BOZDAĞ – GAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH. (ODTÜ PUANIYLA)
*ŞEYDA ŞANLI – GAZİ ÜNİ. FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
*HATİCE HELVACI – HACETTEPE ÜNİ. FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
*OZAN YÖRDEM – KIRIKKALE ÜNİ. FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
*MERVE GÖKGÖZ – BAŞKENT ÜNİ. FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON (TAM BURSLU)
*F. KÜBRA DAĞDELEN – MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ. FTR
*ÇINAR AKKAYA – BAŞKENT ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜH. (TAM BURSLU)
*ALİHAN TURNATA-HACETTEPE ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*BEYZA GÜRSU – HACETTEPE ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*AYSUN YEŞİLMEN – ANKARA ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
*ÖZLEM ESİRİK – KIRIKKALE ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
*HÜSEYİN ÖZYURT – GAZİ ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
*ALPEREN USUFLU – GAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*MUHAMMED DAĞTAŞ – GAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*CANSU TUNÇER – GAZİ ÜNİ. İSTATİSTİK
*EREN TÜRKOĞLU – GAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*ERAY YILDIRIM – YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MİMARLIK
*HANİFE İNCE – YILDIZ TEKNİK ÜNİ. MİMARLIK
*MERVE ULAŞ – GAZİANTEP ÜNİ. MİMARLIK
*ZEYNEP ÖZALP – ÇANKAYA ÜNİ. MİMARLIK (%50 BURSLU)
*ŞENİZ AKBULUT – DOKUZ EYLÜL ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*SERMET ÖZTOPRAK – SAKARYA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*ÖMER ALKAYA – OSMANGAZİ ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*ALİ CAN YÜCEL – SELÇUK ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*İBRAHİM AKYAYLA – SELÇUK ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*MUSTAFA ODABAŞ – KATÜ BİLGİSAYAR MÜH.
*OĞUZHAN ORHAN – ATILIM ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (%25 BURSLU)
*MEHMET ÇİMEN – ATILIM ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*İZZET ÖZÇELİK – DOKUZ EYLÜL ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*CÜNEYT BENZER – ULUDAĞ ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*SERDAR ÇALIŞIR – İSKRENDERUN TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*KAMİL DÜNDAR – KIRIKKALE ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*ORHAN GAZİ KOÇAK – BOZOK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*MERVE KOTEVOĞLU – 19 MAYIS ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*SERHAT KIR – KIRIKKALE ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*OZAN YALÇIN – ERCİYES ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*SALİH ERCAN – SELÇUK ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*ERHAN CAN – ERBAKAN ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*MUSTAFA YILMAZ – BOZOK ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*ELİF ŞENYİĞİT – ATILIM ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (BURSLU)
*İSMAİL VURAL – DUMLUPINAR ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*OZAN ÖZDEMİR – ATILIM ÜNİ. UÇAK ELEKTRİK ELEKTRONİK (%50 BURSLU)
*RECEP BESLAN – KOCAELİ ÜNİ. MEKATRONİK MÜH.
*SİNAN KARTAL – ERCİYES ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*ORKUN YURCU – KIRIKKALE ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*OKAN AYDOĞAN – KIRIKKALE ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*MEHMET ALİ GÜL – AKDENİZ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*MEHMET GÜNEŞ – SAKARYA ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*EMRE KAHRAMAN – KARABÜK ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*ÖZKAN KÖFTER – BARTIN ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*MUHAMMET TARHAN – ERZURUM TEK ÜNİ. – MAKİNE MÜH.
*UĞUR ARSLAN – SELÇUK ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*ELİF ARDA – SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*MUHAMMED ERSÖZ – BAŞKENT ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*UFUK ACER-ÇORUM. MAKİNE MÜH.
*AYKUT OĞUZ – AVRASYA ÜNİ. HARİTA MÜH.
*SEFA YILMAZ – AKSARAY ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
*GİZEM YAVUZ – KARABÜK ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
*ATA ONUR YILMAZ-OSMAN GAZİ ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
*CİHAN YAĞLI – SELÇUK ÜNİ. GIDA MÜH.
*SEMA KARTAL – ANKARA ÜNİ. GIDA MUH.
*AZİZ AYDOĞDU – ATILIM ÜNİ. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH. (%50 BURSLU)
*YUSUF KÖPRÜ – ERCİYES ÜNİ. BİYOMEDİKAL MÜH.
*TANER BAYRAM – DÜZCE ÜNİ. ÇEVRE MÜH.
*SELÇUK TOPÇEKEROĞLU – ATILIM ÜNİ. İMALAT MÜH. (TAM BURSLU)
*GÖKHAN SOYALP – ATILIM ÜNİ. YAZILIM MÜH.
*FETHİ ADAŞ – NECMETTİN ERBAKAN TEKNİK ÖĞR.
*SEDA NUR DANGIR – ÜSKÜDAR ÜNİ. ODYOLOJİ(%50)
*AHMET ER – KOCAELİ ÜNİ. GRAFİK TASARIMI
*ÇAĞLAR AKSU – ERCİYES ÜNİ. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH.
*EYÜP KAAN ÜNSAL – İSTANBUL ÜNİ. JEOFİZİK MÜH.
*CEMİL COŞAR – EGE ÜNİ. ZİRAAT MÜH.
*CENK KAAN BÖLÜKBAŞI – ATILIM ÜNİ. BİLİŞİM SİS. MÜH. (%50 BURSLU)
*MURAT GÜÇER – ATILIM ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH. (%50 BURSLU)
*SACİDE BALLI – MERSİN ÜNİ. HEMŞİRELİK
*NURAY ACU – BAŞKENT ÜNİ. HEMŞİRELİK (TAM BURSLU)
*DAMLA ASLANOL – 18 MART ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*GÖZDE DEMİRBAŞ – BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİ. MALİYE
*ALİ ŞAHİN – KIRIKKALE ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖĞR.
*NURGÜL ÖLMEZ – KASTAMONU ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖĞR.
*AHMET AVCI – SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. ÖĞR.
*NURHAN İNCE – CELAL BAYAR ÜNİ. SOSYAL HİZMETLER
*RAVZA GÜLMÜŞ – ERCİYES ÜNİ. GAZETECİLİK
*GÖZDE GÜRGÖZE – SELÇUK ÜNİ. RTV
*SELİN ZEYTUN – SELÇUK ÜNİ. İKTİSAT
*CENGİZ ÖZKAN – SELÇUK ÜNİ. İKTİSAT
*AYŞENUR KÖSEOĞLU – AKDENİZ ÜNİ. İŞLETME
*OKAN SAKARYA – AFYON KOCATEPE ÜNİ. SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİCİLİĞİ
*MİNE AKGÜN – KOCAELİ ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*İLAYDA ÇİFTÇİ – KARATAY ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
*BERİVAN SAÇKAN – KARATAY ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
*EMİNE ATALAN – GAZİ ÜNİ. BESLENME VE DİYETETİK
*HÜLYA DELEBE – KOCAELİ ÜNİ. ÇEVRE MÜH.
*BERKAY ÇAYLI – NAMIK KEMAL ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*EMRE ATEŞ – GİRESUN ÜNİ. ENERJİ SİST. MÜH.
*ZÜMRÜT ÖZYILMAZ – BAŞKENT ÜNİ. MİMARLIK
*KAZIM TURGUT BAŞ – SELÇUK ÜNİ. ENDÜSTRİ MÜH.
*FATMA USLU – ADNAN MENDERES ÜNİ. OKUL ÖNCESİ Ö.
*CEMAL YILDIRIM – BOZOK ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*NİSA SİBEL SEVİNÇ – OSMANGAZİ ÜNİ. END. MÜH

2015 YILI

*BÜŞRA DEMİREL — ODTÜ OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*SAMİ ERDEM — ODTÜ İNŞAAT MÜH.
*ABDULLAH KAYGUSUZ — ODTÜ HAVACILIK UZAY MÜH.
*NESİBE AŞAN — İTÜ PEYZAJ MİMARLIĞI
*SEZER ÇELİK — HACETTEPE ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*ÖZGE GAYRETLİ — HACETTEPE ÜNİ. HUKUK
*BÜŞRA SÜZEN — HACETTEPE OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*GAMZE ELAGÖZ — HACETTEPE ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
*MESUT ÖZDEMİR — HACETTEPE ÜNİ. ELEK. ELEKTRO. MÜH. (İNG.)
*HATİCE YANIK — HACETTEPE ÜNİ. KİMYA MÜH.
*MELİKE AYAN — HACETTEPE ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
*MUHAMMET TAŞDEMİR — HACETTEPE ÜNİ. ENERJİ MÜH.
*ZEYNEP UĞUR — İSTANBUL ÜNİ. VETERİNERLİK
*ÇİĞDEM AYDIN — ANKARA ÜNİ. SİYASAL
*MİNE BÜYÜKYAPRAK — ANKARA ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*CEREN BAYKAL — ANKARA ÜNİ. SİYASAL
*SATI KILIÇASLAN— ANKARA ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜH.
*ALİ RIZA İLHAN — ANKARA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH. (İNGİLİZCE)
*MERVE AYTEK — ANKARA ÜNİ. KİMYA
*BATUHAN BALCI — ANKARA ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH
*ZEKİYE ÇAL — ANKARA ÜNİ. PEYZAJ MİMARLIĞI
*AYŞENUR KAPAN — GAZİ ÜNİ. FTR (TÜRKİYE 11.Sİ)
*SERDAL ÇETİN — GAZİ ÜNİ. HUKUK
*TAYLAN TAŞKIRDI — GAZİ ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*HASAN KORKMAZ — GAZİ ÜNİ. FTR
*İSMAİL AYGÜN — GAZİ ÜNİ. İNŞAAT
*ŞEYMA EBRU SARI — GAZİ ÜNİ. FTR
*HALİL İBRAHİM KAYATÜRK — GAZİ ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH.
*SEMİH YÜCE — GAZİ ÜNİ. HEMŞİRELİK
*GÖKHAN ÖZEN — GAZİ ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*DERYA KARASOLAK — GAZİ ÜNİ. İMALAT MÜH.
*İLKNUR EKEMEN — ANADOLU ÜNİ. MİMARLIK
*ŞAHİN KİTİRCİ — ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜH.
*G. GÖRKEM TEMEL — ANADOLU ÜNİ. UÇAK GÖV. VE MOTOR BAKIM
*FERHAT ALKAN — ANADOLU ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH. (İNG.)
*MUHAMMET KORKMAZ — OSMANGAZİ ÜNİ. ELEKT. ELEKTRO. MÜH.
*ADEM HEKİM — OSMANGAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*MERTCAN BAYINDIR — OSMANGAZİ ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH.
*YUNUS ALPARSLAN — OSMANGAZİ ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH.
*YAŞAR ŞEN — OSMANGAZİ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*EMRE KIRATLIOĞLU — OSMANGAZİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*ESAT ÜNSAL — ERCİYES ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*KAZIMCAN ÖZYEŞER — ERCİYES ÜNİ. BİYOMEDİKAL
*HASAN AYGÜN — ERCİYES ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*SEVDA ERDEMİR — ERCİYES ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
*YALÇIN KÜÇÜKİNANÇ — ERCİYES ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH.
*BERKALP YEŞİLYURT — ERCİYES ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*MEHMET KUTLU — ERCİYES ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*NURİ EKİZ — ERCİYES ÜNİ. MİMARLIK
*H. İBRAHİM ÇOBAN — ERCİYES ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*FATMA ARSLAN — ERCİYES ÜNİ. MİMARLIK
*KÜBRA ŞİMŞEK — ERCİYES ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*SEVİM KIRKICI — KIRIKKALE MALİYE
*CİHAN GÜRBÜZ — KIRIKKALE ÜNİ. MALİYE
*MERVE KARAÇAR — KIRIKKALE ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*UĞUR BÜYÜKELBAŞI — KIRIKKALE ÜNİ. BİYOMÜHENDİLİK
*MERYEM ALTUĞ — KIRIKKALE ÜNİ. VETERİNERLİK
*MERVE KARAÇAR — KIRIKKALE ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*AYSEL TÜRK — TURGUT ÖZAL ÜNİ. HUKUK (%50 BURS)
*DİLEK BEKTAŞ — TURGUT ÖZAL ÜNİ. ÇOCUK GELİŞİMİ
*MURAT HARMANCI — ÇANKAYA ÜNİ. HUKUK
*ZEYNEP ADA ÜNLÜER — BAŞKENT ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*BÜŞRA UYSAL —- BAŞKENT ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*AŞKIN DENİZ KAYA — BAŞKENT ÜNİ. FTR
*İSHAK DEMİR — SELÇUK ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*ENGİN YİRMİBEŞ — SELÇUK ÜNİ. HUKUK
*MERVE EREN — KASTAMONU ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*GÖZDE ÖZTÜRK — KASTAMONU ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*DİLEK SERT — SAKARYA ÜNİ. İLETİŞİM
*ŞEYDA TOPALOĞLU — TURGUT ÖZAL ÜNİ. FTR (%25 B)
*L. NUR KOYUTÜRK — AKSARAY ÜNİ. HARİTA MÜH.
*HASAN ÇELEBİ — AKSARAY ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*NAZİRE ALIÇ — KARABÜK ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*SERDAR KEÇELİ — ÇANAKKALE 18 MART ÜNİ. GEOMATİK MÜH.
*TUĞÇE BAYRAKTAR — BOZOK BİTKİ KORUMA
*ÇİĞDEM AYDIN — İST. AYDIN ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR. (TAM BURSLU)
*CENGİZ ÖZKAN — YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. İKTİSAT (İNGİLİZCE)
*SALİH CEBECİ — BİLECİK ÜNİ. ZİRAAT MÜH.
*GÜLER YILDIRIM — İSTANBUL BİLGİ ÜNİ. HUKUK
*ZEYNEP G. TAŞKIN — BEYKENT ÜNİ. HUKUK (%50 BURSLU)
*SEMA AYDIN — GİRNE AMERİKAN ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*GAMZE SARIKAMIŞ — ÇANKIRI KARATEKİN SOSYOLOJİ
*HACER DEMİR — KATÜ İŞLETME
*EMİNE DAĞDEVİREN — NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. BİLGİS. MÜH.
*TUĞBA BİLGİ — 19 MAYIS ÜNİ. HARİTA MÜH.
*FATİH MERT — KOCAELİ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*KAAN BERBEROĞLU — İSKENDERUN TEKNİK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*SITKI ŞAHİN — BALIKESİR ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*DAMLA TANRIVERDİ — ÇUKUROVA ÜNİ. TEKSTİL MÜH.
*HÜLYA ESİN BUCAK — YÜZÜNCÜ YIL ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*ESRA KARATEPE — GÜMÜŞHANE ÜNİ. SAĞLIK YÖNETİMİ
*NACİYE YENER — AHİ EVRAN ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖĞR.
*ESRA ÖZAYDIN — CUMHURİYET ÜNİ. ÇEVRE MÜH.
*EKİN ÖZGÜR GENCER — İSTANBUL ÖZYAĞİN ÜNİ. HUKUK
*İPEK AYDIN — ÇUKUROVA ÜNİ. GIDA MÜH.
*SEDA KARAHAN — KARATAY ÜNİ. HUKUK
*BİLAL ALTINOK — AMASYA ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*MUSA ÇAĞLAR — ABANT İZZET BAYSAL ÜNİ. ELEKT. ELEKTR. MÜH.
*MERVE BEKTAŞ — BÜLENT ECEVİT ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*SÜLEYMAN ÇINAR — YAKINDOĞU ÜNİ. HUKUK (TAM BURSLU)
*EMİNE AYDIN — AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*ANIL SEYİT KAYA — GAZİANTEP ÜNİ. ELEKT. ELEKTRO. MÜH. (İNG.)
*YASEMİN ORHAN — TURGUT ÖZAL ÜNİ. FTR
*CANER AYDIN — BARTIN ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*YASİN ŞENEL — AKDENİZ ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*BURAK ALTUNTAŞ — KATÜ BİLGİSAYAR MÜH.
*FIRAT HACIŞAHİNOĞULLARI — ODTÜ İSTATİSTİK
*ARİF DURMUŞ — İTÜ İNŞAAT MÜH.
*RABİA HEMEDAN — GAZİ ÜNİ. SOSYOLOJİ
*EMRE ERBAŞ — GAZİ ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
*A. İHSAN SEÇGİN— ANKARA ÜNİ. ELEKT. ELEKTRONİK MÜH. (İNGİLİZCE)
*ALİCAN YÜKSEK — GAZİ ÜNİ. İSTATİSTİK
*ALİ BULUT — HALİÇ ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*EMRAH YUMRUKAYA — ATILIM ÜNİ. MİMARLIK
*ESRA AYDER — KASTAMONU ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*MUSTAFA ERGÜN — AKSARAY ÜNİ. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
*ALTAN ÇETİNKAYA — İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİ. HUKUK (%25 BURSLU)
*UĞUR DEMİRCİ — KARABÜK METALÜRJİ VE MALZEME MÜH.
*BİRGÜL ÇELEBİ — YAKINDOĞU ÜNİ. HUKUK
*H.İBRAHİM BAŞKAYA — KARABÜK ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*EMRAH RODOPLU — KIRIKKALE ÜNİ. BİLGİSAYAR MÜH.
*ASİL HORZUN — PAMUKKALE ÜNİ. FTR
*ORHAN ÖZTOP — IŞIK ÜNİ. YAZILIM MÜH. (TAM BURSLU)
*KEREM KAYA — SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. MİMARLIK
*KADİR DEMİR — TRAKYA MİMARLIK
*YASEMİN GÜLMÜŞ — SELÇUK ÜNİ. GIDA MÜH.
*MESUT KÜÇÜK — ULUDAĞ ÜNİ. İNŞAAT MÜH.
*BAHADIR ERGANİ — DOKUZ EYLÜL ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*İBRAHİM GÖZET — FIRAT ÜNİ. VETERİNERLİK
*MERT YALÇINTAŞ — ULUDAĞ ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*MUSTAFA TEKELİ — ADNAN MENDERES ÜNİ. BESL. VE DİYETETİK
*ASENA OYLU — AFYON KOCATEPE ÜNİ. OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*EMRE BUZLU — AFYON KOCATEPE ÜNİ. GIDA MÜH.
*FETHULLAH BAYRAKTAR — MERSİN ÜNİ. MAKİNE MÜH.
*EMRE AYDIN — FIRAT ÜNİ. YAZILIM MÜH.
*ZEYNEP DURGUT — ATATÜRK ÜNİ. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
*ALİ TURNATA — TURGUT ÖZAL ÜNİ. ELEKT. ELEKTR. MÜH. (%50 B.)
*İBRAHİM BAYLAR — SAKARYA ÜNİ. ÇEVRE MÜH.
*OKAN ÖZKAN — AKSARAY ÜNİ. MAKİNE ÜH.
*CEREN HOROZ — ÇUKUROVA ÜNİ. BİLGİSAYAR ÖĞR

2014 YILI 

*MERT B. – ANKARA / HUKUK
*REFİKA S. – ANKARA / HUKUK
*MEHMET P. – ANKARA / HUKUK
*ALİ A. – ANKARA / HUKUK
*ÖZGÜR Y. – ANKARA / HUKUK
*ZEYNEP F. – ATATÜRK / HUKUK
*KEMAL T. – İZMİR / HUKUK
*GÜRKAN K. – ATILIM / HUKUK
*İSMAİL – İST. AYDIN / HUKUK
*FARUK – DOĞU AKDENİZ / HUKUK
*BERK A. – ODTÜ / BİLGİSAYAR MÜH.
*MERAL A. – ODTÜ / MİMARLIK
*BERSU Ö. – ODTÜ / OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*SALİHA Ç. – ODTÜ / OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*AYŞENUR Y. – ODTÜ / OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*AÇELYA Ç. – HACETTEPE / ELEKT. ELEKTRO. MÜH. (ODTÜ PUANIYLA)
*FATMANUR A. – HACETTEPE / OKUL ÖNCESİ ÖĞR. (ODTÜ PUANIYLA)
*SEDANUR K.D. – HACETTEPE / OKUL ÖNCESİ ÖĞR. (ODTÜ PUANIYLA)
*KÜBRA T. – HACETTEPE / ÇOCUK GELİŞİMİ (ODTÜ PUANIYLA)
*ÇAĞLAR B. – HACETTEPE / ELEKT. ELEKTRO. MÜH.
*FATMA V. – HACETTEPE / BİLGİ BELGE YÖN.
*MUHAMMED J. – İSTANBUL / ELEKT. ELEKTRO MÜH. (BOĞAZİÇİ PUANIYLA)
*EMRE Ş. – İSTANBUL / ENDÜSTRİ MÜH.
*BURAK V. – YILDIZ TEKNİK / MEKATRONİK MÜH.
*ZÜMRA G. – MARMARA / İŞLETME
*TAHA B. A. – MARMARA / END MÜH.
*TUGAY G. – MARMARA / GAZETECİLİK
*İBRAHİM Ç. – ANKARA SİYASAL / İKTİSAT
*FERHAT T. – ANKARA / BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
*ERHAN B. – ANKARA / BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
*CEREN D. – ANKARA / OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*AYŞENUR E. – ANKARA / OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*ERTUĞRUL T. – ANKARA / PEYZAJ MİMARLIĞI
*BETÜL Y. – ANKARA / PEYZAJ MİMARLIĞI
*ERCAN G. – GAZİ / MİMARLIK (ODTÜ PUANIYLA)
*ALPER E. G. – GAZİ / ELEKTR. ELEKTRO. MÜH.
*MUHAMMED A. A. – GAZİ / MAKİNE MÜH.
*MERVE E. – GAZİ / İSTATİSTİK
*GAMZE O. – GAZİ / OKUL ÖNCESİ ÖĞR. (HACETTEPE PUANIYLA)
*EMİNE A. – GAZİ / OKUL ÖNCESİ Ö.
*BÜŞRA Ö. – GAZİ / OKUL ÖNCESİ Ö.
*BEYZANUR Ç. – GAZİ / RESİM İŞ ÖĞR.
*MERVE K. – GAZİANTEP / MİMARLIK (İNG)
*GAMZE K. – ÇANKAYA / MİMARLIK
*FARUK S. – ATILIM / MİMARLIK
*SADIK Y. – ERSİYES / BİLGİSAYAR MÜH.
*MURAT D. – MUĞLA SITKI KOÇMAN / BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
*BURAK P. – ÇUKUROVA / BİLGİSAYAR MÜH. (İNG)
*ERSİN M. – AYÜ / BİLGİSAYAR MÜH. (HACETTEPE PUANIYLA)
*FATMANUR M. – TURGUT ÖZAL / BİLGİSAYAR MÜH.
*YUSUF C. K. – ANADOLU / İNŞAAT MÜH. (İNG)
*SEDA K. – ANADOLU / İNŞAAT MÜH. (İNG)
*ALİ Y. – İZMİR YÜKSEK TEKN. ENS. / İNŞAAT MÜH. (İNG)
*HAYDAR K. – İZMİR YÜKSEK TEKN. ENS. / İNŞAAT MÜH.(İNG)
*DURSUN D. – DUMLUPINAR / İNŞAAT MÜH.
*EMRAH Ç. – KIRIKKALE / İNŞAAT MÜH.
*YUNUS Ö. – OSMANGAZİ / ELEKT. ELEKTRO. MÜH. (İNG)
*MUSTAFA K. – ULUDAĞ / ELEKTR. ELEKTRO. MÜH.
*CEM S. – ANADOLU / ELEKT. ELEKTRO. MÜH. (İNG)
*OĞUZCAN B. – KARABÜK / ELEKT. ELEKTRO. MÜH. (İNG)
*SERKAN S. – KOCAELİ / MAKİNE MÜH.
*AHMET Y. – MERSİN / MAKİNE MÜH.
*ONUR A. – KARABÜK / MAKİNE MÜH. (İNG)
*HASAN Ç. – HARRAN / MAKİNE MÜH.
*MERTCAN Y. – ERCİYES / MAKİNE MÜH.
*ÖMER M. – AVRASYA / MAKİNE MÜH.
*CANSU A. – GÜMÜŞHANE / MAKİNE MÜH.
*SAMET T. – KOCAELİ / MEKATRONİK MÜH.
*HÜSEYİN Y. – ANADOLU / END. TASARIM (ODTÜ PUANIYLA)
*BEKTAŞ K. – SAMSUN 19 MAYIS / HARİTA MÜH.
*YUSUF D. – KOCAELİ / HARİTA MÜH.
*ŞEYDA Y. – NAMIK KEMAL / GIDA MÜH.
*ZELİHA G. – MEVLANA FTR
*ŞENTÜRK T. – GAZİANTEP / ENDÜSTRİ (İNG)
*ALPARSLAN K. – KARABÜK / ENDÜSTRİ MÜH (İNG)
*ZEYNEP A. – ÇANAKKALE 18 MART / ÇEVRE MÜH.
*HATİCE S. – ÇANAKKALE 18 MART / ZOOTEKNİ
*ALİ G. – ÇANAKKALE 18 MART / ZOOTEKNİ
*MERVE E. – GAZİ / İSTATİSTİK
*NAZİRE A. – OSMANGAZİ / İSTATİSTİK
*DİLEK Ö. – BALIKESİR / MALİYE
*NURSEL A. – BARTIN / SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖN.
*GİZEMNUR Ç. – KIRIKKALE / ÇOCUK GELİŞİMİ
*SİBEL K. – KIRKLARELİ / ÇOCUK GELİŞİMİ
*ÖZNUR Y. – PAMUKKALE / OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*TÜLAY A. – ÇANAKKALE 18 MART / OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*SÜMEYYE Y. – KIRŞEHİR / OKUL ÖNCESİ ÖĞR.
*NESLİHAN Ü. – SELÇUK / SOSYAL HİZMET
*FURKAN K. – KARABÜK / BİLGİSAYAR MÜH.
*MUHAMMED K. – KATÜ / ENDÜSTRİ MÜH.
*GÖKHAN D. – ATILIM / MİMARLIK
*METEHAN A. – ANADOLU / BASIN YAYIN